2.İZMİRLİ BLOGCULAR TOPLANTISI CUMARTESİ GÜNÜ YAPILDI

Bir önceki toplantımızda her ayın son cumartesisini toplantı günümüz olarak saptamıştık. Tarih değişmeyecek ama her seferinde değişik mekanlarda biraraya gelecektik.

31 Mayıs cumartesi günü Teleferik sırtlarındakı Teleferik Kır kahvesinde daha da fazla katılımla biraraya geldik.Geçen sefer olup da bu sefer katılamayanlar da vardı, bu toplantıya ilk kez katılanlarda...

Bu toplantımıza katılan blogcularımız şöyle:
almula2010.blogspot.com,  selfservis.blogspot.com , ofisyemekleri.blogcu.com , papatyam78.blogcu.com , cevverinmutfagi.blogcu.com , anemonunmutfagi.blogcu.com,  benimtariflerim.blogspot.com  ve tabi ki bu toplantının organizatörü sevgili  ugurbocegimleafiyetle.blogspot.com


Yine herkes birbiriyle çabucak kaynaştı, tarifler alındı verildi, özel bazı bilgiler paylaşıldı çok konuşulup çok kahkaha atıldı ama çok az sessiz kalındı hatta hiç sessizlik olmadı desem yeridir:)))))

Gün sonuna doğru 3. toplantının programları yapıldı.Çok hoş bir program yaptık ona göre, gelmeyenler bu sefer iyice üzülebilirler. Zamanı gelince tarihi ve programı açıklayacağız.

Katılan veya katılamayan tüm arkadaşlarımıza ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederiz.
Sevgiler

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !