Haziran ayı dogum günü ayı, bütün ikizler burçları toplaşmışlar

Bir ay içerisinde bu kadar çok insanın -benim tanıdıklarımdan tabii ki- doğum günü olur mu? oluyor ve hatta oldu bile...

1 Haziran sevgili sessiz solfej'indi ve o haftasonunda İzmir'deydi.Gecikmeli olarak cumartesi akşamı toplandığımız lokalde onun da bu özel gününü kutladık.

Sevgili maho ağa,iyi ki varsın ve iyi ki seni taaaa Ürgüplerden de olsan tanımış olduk.Bütün güzel dileklerinin çabucak gerçekleşmesini diliyorum.Herşey gönlünce olsun.

Sana bigisayar şeklinde pasta koyuyorum. Hep koparıp koparıp yersin,hem de artık bilemem hangi kızlarla ama chat yaparsın:)

                                                                               **  **  **  **

 

İkinci doğumgünü ise artık "eski" olmuş bir arkadaşımın.Pazar günü yani 8 Haziran doğumgünüydü.Yine içime sinmedi ve buradan da olsa kutlama yapayım dedim.Hoş bunun bile anlamını farkedeceğini sanmıyorum ama neyse..

Bu arkadaşıma da hayatının geri kalan kısmında mutlu huzurlu ve yalnız geçirmeyeceği günler diliyorum.

Beşiktaş sempatizanı olduğunu tesadüfen öğrendiğim bu arkadaşıma da duruma uygun bir pasta gönderiyorum.

                                                                                  **  **  **  **

Üçüncü dogumgünü ise  doğumunu bile hatırladığım ve bir kısmına da şahit olduğum kardeşimin. 9 Haziran Anemon'un günüdür...

Sevgili kardeşime de dileğim şu:hayat ona her zaman gülümsesin ve gerçek anlamda sevip saydıkları da her zaman yanında olsun...

Bu arada kardeşim diye değil ama çok güzel pasta börek çörek yaptığını da hepiniz bilirsiniz. Şimdi ona pasta seçerken biraz daha titizlendim doğrusu ve en sonunda da yukarıdaki papatyalıda karar kıldım. Umarım kabul görür pastamız;)

                                                                             **  **  **  **

Gelelim sondan bir önceki doğumgününe: 10 haziran günü sevgili İzmirli habercimiz İsmail'in....

Tanımaktan keyif aldığım sevgili arkadaşlarımdan birisi..Bir insan bu kadar mı candan olur, bu kadar mı espri kaldırır ve bu kadar mı güler yüzlü olur.

Benim bütün şakalarıma ve ona takılmalarımı her zaman güleryüzle ve sakinlikle karşılamıştır. Ama o da bilir ki "baş müzakereci" de onu çok sever.

Yürüdüğün bu güzel yolda mutluluk ve başarı senin yanında olsun. Ehh biz dostların da yanıbaşında olursak fena olmaz yani değil mi?

Pastan da herzamanki gibi biraz esprili olacak. Gamzeli birini bulamadım ama daha hoş ayrıntıları olan bir hatun buldum;)

                                                                          **  **  **  **

En son doğumgünü ise sevgili KışDüşüm'ün kızkardeşi OZENEN blogcumuz Kerime'ninkisidir .Yani 11 Haziran ama biz kutlamalarımızı haftasonunda yaptık:

Sevgili Kerime'yi de tanımaktan ötürü çok mutluyum.ne kadar hanımefendi ve ne kadar sakin bir insan o öyle..İnsan arkadaşlığından huzur buluyor .Sevgili Eşi Yusuf bey ile de çok uyumlu ve güzel bir çift oluşturuyorlar.

Her ikisine de birlikte çok keyifli,çok sağlıklı ve birlikte yaşlanacakları güzel bir hayat diliyorum.

Sana da glayörlerle bezeli bir pasta gönderiyorum,afiyet olsun...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !